# #

-- OTOMATİK 1 --

KULLANILAN MALZEME 430 KROM MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİR. STANDART OTOMATİK PATATES KESME MAKİNESİ OLARAK BİLİNMEKTEDİR. PATATES KESME HAREKETİ İÇİN SADECE AÇMA VE KAPATMA DÜĞMESİ MEVCUTTUR. KULLANIM ŞEKLİ İTİBARİ İLE PATATES KESME SÜRESİ 1 DK DIR ÜCRETİ KULLANILAN MALZEME VE MOTOR GÜCÜNE GÖRE BELİRLENMEKTEDİR.-- OTOMATİK 2 --

KULLANILAN MALZEME 430 KROM MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİR. OTOMATİK PATATES KESME MAKİNESİ OLARAK BİLİNMEKTEDİR. PATATES KESME HAREKETİ İÇİN AÇMA VE KAPATMA DÜĞMESİ VE HERHANGİ BİR TEHLİKE ANINDA ARTI EMNİYET DÜĞMESİ MEVCUTTUR. KULLANIM ŞEKLİ İTİBARİ İLE PATATES KESME SÜRESİ 1 DK DIR ÜCRETİ KULLANILAN MALZEME VE MOTOR GÜCÜNE GÖRE BELİRLENMEKTEDİR.
-- OTOMATİK 3 --

KULLANILAN MALZEME 304 KROM MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİR. OTOMATİK PATATES KESME MAKİNESİ OLARAK BİLİNMEKTEDİR. PATATES KESME HAREKETİ İÇİN AÇMA VE KAPATMA DÜĞMESİ, HERHANGİ BİR TEHLİKE ANINDA ARTI EMNİYET DÜĞMESİ VE ÜZERİNDE BİR SAYAÇ MEVCUTTUR, SAYAÇIN GÖREVİ GÜNDE KAÇ ÇUBUK SATTIĞINIZI BELİRLER ÜCRETİ YÜKSEK OLMASINA RAĞMEN STAND BAŞINDA ELEMAN ÇALIŞTIRMAYI DÜŞÜNEN GİRİŞİMCİLERİN GENELDE TERCİH ETTİĞİ MODELDİR. KULLANIM ŞEKLİ İTİBARİ İLE PATATES KESME SÜRESİ 1 DK DIR ÜCRETİ KULLANILAN MALZEME VE MOTOR GÜCÜNE GÖRE BELİRLENMEKTEDİR.
#

Online Sayaç