# #
#
Çubukta Patates Nedir ?
Çubukta patates Tarlada doğal ortamında yetişen, pazardan satın aldığımız , annelerimizin evde yaptığı tamamen sağlıklı patateslerden , özel bir makine ile kesilip şekillendirilerek sunulan doğal,organik,katkı maddesiz patates cipsidir.

Bu işin resmi prosedürü nedir ?
Standı koymayı düşüneceğiniz yere göre , önce belediyeden izin almanız gerekmekte. Daha sonra işin mali boyutu söz konusu maliyeden basit bir şirket açılışı yapıp yazar kasa temin etmeniz gerekmekte…

Belediyeler sorun yaratırlar mı ?
Evet belediyeler bu tür işlere seyyar gözü ile baktıklarından ve diğer seyyarlara emsal teşkil etmesini engellemek istediklerinden genelde haklı olarak müsaade etmek istemezler ve mümkün olduğunca ya işlemleri uzatıp sizi işten soğutmaktalar yada kesinlikle olmaz cevabını vermekteler .

Maliyede ki işlemlerimiz ne olur ?
Mali boyutu kesin ve açıktır , her ne konu olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde iş yapmak isteyen tüm vatandaşlar maliyeye kayıt yaptırmak ve yazar kasa alma zorunluluğuna haizdirler.

Resmi prosedürler beni çok yorar ne yapmalıyım ?
Bulunduğunuz şehrinizin yerel yönetimlerinin tavrı farklı farklı olabilir ancak bizim tavsiyemiz bulunduğunuz şehirde restaurant,bar,cafe,fast food , büfe hatta bir bakkal dükkanı yada bu saydıklarımızdan hiç biri olmayıp da bir butik,kuyumcu,emlakçi bile olabilir yeter ki şehrin hareketli yerinde olsun onların önünde konuşlanırsanız hem onun elektriğinden ( fritöz için )hem yazar kasasından faydalanmış olursunuz böylece pek çok prosedürden de kurtulmuş olursunuz … haaa kişiyle artık nasıl anlaşacağınız size kalmış….

Yer temin edebiliyor musunuz?
Yer temini kişilerin kendileri tarafından yapılmakta olup, bu yerlerdeki ilgili,yetkili mercilerle yada yukarıda da belirtildiği gibi herhangi bir işletme sahibi ile isteğe bağlı anlaşma yapılabilir.

Patatesi siz mi temin etmektesiniz?
Patates stant sahipleri tarafından evlerimizde kullandığımız bildiğimiz patatesin pazardan alınması ile temin edilmektedir.orijinal bambu çubuk ve orijinal Meksika baharatları temini tarafımızdan yapılmaktadır

Bambu çubuk nedir ? diğerlerine göre avantajı nedir ?
Uzak doğu dan ithal etimiz Bambu çubuk yağ emmez ,diğer çubuklar kavak ağacı ve gürgenden yapılmakta olup bambuya oranla yağ emmesi fazladır .bambu ücreti kavak ağacına göre bira daha farklıdır ancak çubuktan kazanacam derken yağdan kaybetme riskinide göz ardı etmemelisiniz.

İnternet üzerinden alışveriş güvenli mi ?
İnternet alışverişinden Siz ne kadar tedirgin iseniz ,inanın samimiyetsiz bir şekilde arayanlardan biz de o kadar tedirginiz … çünkü ne siz bizi ne de biz sizi tanırız bunu önlemek için stant ücretinin bir miktar peşinatını verilecek hesaba yatırıyorsunuz ve geri kalanı da kapıda teslim anında kargo şirketine ödüyorsunuz .

Nasıl sahip olabilirim ?
ANASAYFADA BULUNAN SİZİ BİZ ARAYALIM KISMINDA İLGİLİ FORMU DOLDURUP, YETKİLİ KİŞİ TARAFINDAN SİZE ULAŞILMASINI BEKLEYİNİZ. TEŞEKKÜRLER.


#

Online Sayaç